Відображаються усі з 22 результатів

Термоси Stanley, визнані в усьому світі за свою високу якість, надійність і довговічність, є яскравим прикладом поєднання сучасних технологій і стандартів з класичним та найбільш упізнаваним дизайном.

Маючи за плечима більш ніж 100 річну історію і досвід, компанія Stanley зайняла заслужені лідируючі позиції у виробництві не тільки термосів, завдяки яким і придбала свою всесвітню популярність, а й іншого туристичного та термопосуду, призначеного як для відпочинку та активного проведення часу на природі, так і для повсякденного використання в міських умовах.

Термоси Stanley PMI

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ТЕРМОСІВ STANLEY

 • Використання у виробництві високоякісної нержавіючої сталі марки 18/8.
 • BPA-Free — деталі термосів виготовляються з харчових матеріалів, повністю безпечних для здоров'я людини (не містять бісфенол, який негативно впливає на організм).
 • Стінки термосів мають подвійну вакуумну теплоізоляцію, що дозволяє утримувати температуру вмісту протягом максимального періоду часу. Можна використовувати як для зберігання гарячих, так і холодних напоїв. Невелика хитрість у вигляді додавання льоду в термос з холодними напоями допоможе істотно продовжити період збереження їх температури.
 • Підвищена надійність і стійкість до пошкоджень забезпечується використанням класичної конструкції, перевіреної століттями. Стінки зовнішньої і внутрішньої колби виконані з нержавіючої сталі, гарантують збереження вмісту навіть в екстремальних умовах. На відміну від термопосуду зі скляними колбами, термоси Stanley не бояться ударів і падінь.
 • Залежно від модельного ряду зовнішні стінки термосів мають різні типи спеціального захисного покриття, стійкого до потертості і подряпин, завдяки чому продукція ще довше зберігає свій зовнішній вигляд в процесі використання.
 • Широка горловина - ще одна перевага Stanley, яку ігнорують більшість сучасних виробників термосів. З нею термос не тільки набагато зручніше наповнювати рідинами і льодом, а й проводити його очищення.
 • Пробка в термосах має гвинтову конструкцію з двома жолобками, що дозволяють наливати рідину з декількох сторін. Вільний під час наливання отвір використовується для надходження всередину колби повітря, що перешкоджає розпліскуванню напоїв. Відсутність будь-яких механізмів в пробці істотно підвищують терміни її служби, виключаючи тим самим ймовірність поломки.
 • Ізольована кришка виконує роль чашки і не обпікає руки.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД ТЕРМОСІВ STANLEY (ADVENTURE, LEGENDARY CLASSIC, MASTER)

Лінійка Stanley Adventure – є найбільш доступною з усього модельного ряду термосів Stanley. Зовнішня і внутрішня колби виготовлені з нержавіючої сталі марки 18/8. У порівнянні з іншими моделями вони мають більш компактні розміри і вагу, що робить їх ідеальними для використання в походах, а також в міських умовах, легко вміщуючись навіть в невелику сумку, або рюкзак.

Серія представлена ​​двома кольоровими гамами, кожна з яких має своє особливе напилення на зовнішній колбі.

 • Hammertone Green (зелений колір) – зовнішні стінки цих термосів мають текстури напилення Hammertone з глянцевою поверхнею.
 • Polar (білий колір) – зовнішні стінки цих термосів відрізняються гладким напиленням по своїй текстурі нагадує матове.

Подвійна вакуумна ізоляція серії Adventure дозволяє зберігати температуру до 24 годин для гарячих і холодних напоїв і до 5 днів для холодних, за умови додавання льоду.

Виконана із сталі і харчового пластика кришка термосів Stanley Adventure має спеціальну ізоляцію, що дозволяє використовувати її в якості зручної кружки.

Зверніть увагу: термоси серії Stanley Adventure не рекомендується мити в посудомийній машині.

В Україні офіційна гарантія на всю лінійку Stanley Adventure становить 5 років.

Серія термосів Stanley Legendary Classic має всі переваги лінійки Adventure. Тут використовується аналогічна по товщині високоякісна нержавіюча сталь марки 18/8 і все ті ж комплектуючі, виконані з безпечного для здоров’я пластика (без вмісту бісфенолу).

До особливостей лінійки варто віднести більш широку, в порівнянні з серією Adventure, горловину. Дана перевага полегшує процес наповнення термоса рідинами, фруктами для глінтвейну та інших напоїв, льодом, а також спрощує процедуру миття і догляду.

Ще однією незаперечною перевагою серії Stanley Classic є можливість використовувати для миття термосів посудомийної машини.

Лінійка Legendary Classic представлена ​​наступними кольоровими гамами:

 • Hammertone Green (зелений колір) – зовнішні стінки цих термосів мають фірмове текстуроване напилення Hammertone. На дотик поверхня нагадує глянець.
 • Nightfall (темно-синій колір) – зовнішні стінки цих термосів мають темно-синю глянцеву поверхню.
 • Matte Black (чорний колір) – термоси з чорним матовим напиленням.

На термоси Stanley Classic в Україні діє офіційна гарантія терміном 25 років.

Лінійка термосів Stanley Master є найбільш просунутою на даний момент і має ряд істотних відмінностей в порівнянні з молодшими моделями.

ТЕРМОС STANLEY MASTER FOUNDRY BLACK
 1. Основною перевагою продукції Stanley Master є використання у виготовленні високоякісної сталі марки 18/8, товщина якої в 2 рази перевищує показники в аналогічних виробах. У той час, як переважна більшість термосів, представлених на ринку, мають товщину стінок що не перевищує 0.5 мм, товщина стінок серії Stanley Master становить 1 мм. Ця характеристика впливає відразу на 2 дуже важливі параметри – підвищену міцність виробу (стінки термоса складно пошкодити, або деформувати в екстремальних умовах експлуатації), здатність термоса зберігати температуру вмісту протягом ще більшого періоду часу. Також в серії Master використовується запатентована технологія QUADVAC™ – суть якої полягає в додаванні додаткового двошарового бар’єру до вже наявної подвійної вакуумної ізоляції, що утворює таким чином чотиришаровий захист, що перешкоджає втраті температури.
 2. Одним з найбільш уразливих з точки зору тепловтрати місць в термосі є ділянка переходу горловини в корпус. Модель Master має спеціальне розширення в даному місці (на 60% більше, ніж у аналогів) що в значній мірі покращує термоізоляційні властивості термоса.
 3. Гвинтова пробка виробу має серцевину з нержавіючої сталі, яка не тільки перешкоджає контакту вмісту з пластиковими деталями термоса, зберігаючи при цьому оригінальний смак ваших напоїв, а й збільшує терміни утримання температури для гарячих і холодних напоїв.
 4. Зовнішні та внутрішні стінки кришки термосів Stanley Master повністю виготовлені зі сталі і мають подвійні стінки з товщиною 0.7 мм (на 40-75% товщі, ніж у аналогів). Таким чином, кришка може бути використана в якості зручної кружки з подвійною вакуумної термоізоляцією, що дозволяє зберігати температуру гарячих напоїв в ній до 20 хвилин. Нижня частина кружки має спеціальне гумове кільце, яке перешкоджає ковзанню на гладких і похилих поверхнях.
 5. Старша в лінійці модель термоса Stanley Master об’ємом 1.3 літра також оснащена зручною і міцною сталевою ручкою, яка надійно кріпиться до корпусу. Спеціальне покриття на ручці з адгезійного силікону має матову протиковзку поверхню.

Модельний ряд термосів Stanley Master представлений в чорному кольорі (Foundry Black) і має шорстке матове напилення у вигляді абразивостійкої емалі, стійкої до пошкоджень і також перешкоджаючої ковзанню виробу в руках.

Всі вироби Stanley серії Master можна мити в посудомийній машині.

Варто також відзначити, що на всю лінійку Stanley Master діє офіційна гарантія в Україні терміном 25 років.

ПРАВИЛА ЕКСПЛУАТАЦІЇ І ДОГЛЯДУ ЗА ТЕРМОСАМИ STANLEY

 1. Перед початком експлуатації обов’язково ретельно вимийте всі деталі термоса.
 2. Для того щоб налити вміст, відкрутіть гвинтову пробку на один поворот, місця витікання рідини позначені на пробці стрілочками.
 3. Не дивлячись на підвищену міцність виробів і їх стійкість до механічних пошкоджень, виробник рекомендує берегти термоси від сильних ударів і падінь з великої висоти. Надмірні механічні дії можуть вплинути на цілісність конструкції зовнішньої, або внутрішньої колби, привівши тим самим до втрати їх термоізоляційних властивостей. Якщо ви плануєте використовувати нашу продукцію в екстремальних умовах, рекомендуємо вам звернути увагу на лінійку Master, яка має підвищену стійкість до ударів і інших пошкоджень.
 4. Не рекомендується також піддавати термоси сильним перепадам температури, наприклад, наливати окріп в термос, що знаходиться на морозі. Значні перепади температур можуть також призвести до деформації сталі і порушити цілісність конструкції внутрішньої колби. У випадку експлуатації термоса при низькій температурі навколишнього середовища попередньо радимо залити в нього теплу воду, тим самим трохи розігрівши його стінки.
 5. Своєчасно мийте термос після експлуатації – це запобігне появі в ньому неприємних запахів і вбереже від утворення нальоту на внутрішніх стінках.
 6. При ручному митті достатньо витягти з термоса залишки вмісту і промити внутрішню колбу під теплою проточною водою, при необхідності можна додати невелику кількість засобу для миття посуду.
 7. Особливу увагу приділіть очищенню пробки термоса, при необхідності можна використовувати губку, або щітку.
 8. У разі появи неприємного запаху для його усунення можна використовувати наступний метод: помістіть в термос склянку рису і залийте його двома склянками гарячої води, після чого дайте вмісту настоятися. Рис прекрасно вбере всі залишки запахів і дозволить вам знову насолоджуватися оригінальними смаками ваших улюблених напоїв.
 9. Від нальоту на стінках допоможе позбутися додавання в термос з окропом 1-2 чайних ложок лимонної кислоти, або 3-4 столових ложок харчової соди, погашеної оцтом (на обсяг 1-2 літра). Після чого, необхідно нещільно накрити термос кришкою і дати постояти вмісту пару годин до охолодження рідини. У разі необхідності, можна додатково промити внутрішню колбу термоса теплою водою і засобом для миття посуду.

Зверніть увагу: категорично забороняється використовувати для миття абразивні миючі засоби, а також засоби з високим вмістом хлору і броміду. Це може привести до пошкодження виробу і погіршення його теплоутримуючих властивостей.

Інструкція з миття в посудомийній машині:

 • Миття у посудомийній машині в стандартних режимах не порушить теплоізоляційні властивості вашого вироба, однак миття вручну може бути більш ефективним.
 • Перед використанням посудомийної машини вийміть з термоса залишки напоїв і їжі.
 • Не рекомендується мити виріб на високих температурах і потужностях.
 • При ручному митті зовнішній вигляд термоса зберігається набагато краще, ніж під час експлуатації посудомийної машини – в першу чергу це стосується збереження нанесених на виріб логотипів і малюнків.

Зверніть увагу: для миття в посудомийній машині підходять тільки термоси серії Legendary Classic і Master. Серя Stanley Adventure не придатна для миття в посудомийних машинах.

 1. Ретельно висушуйте термос і його деталі після миття. З метою перешкоди виникнення неприємних запахів і нальоту рекомендуємо не закривати термос під час зберігання гвинтовою пробкою, тим самим даючи вільний доступ свіжого повітря в середину внутрішньої колби.
 2. У зв’язку з використанням у виробництві харчової сталі не рекомендується використовувати термос для зберігання газованих напоїв, тому що вони містять у своєму складі кислоту і вуглекислий газ, які можуть вступати в реакцію з внутрішніми стінками колби, роз’їдаючи сталь. Також у виробах з харчової сталі виробник не радить зберігати молочні продукти, сухий лід і дитяче харчування.

Якщо ви остаточно вирішили купити термос Stanley, але все ще не впевнені у виборі підходящої вам моделі, або ж у вас виникають сумніви щодо правил догляду та експлуатації нашої продукції, звертайтеся до менеджерів нашого інтернет-магазину, і ми з задоволенням відповімо на всі ваші запитання.